Nabíjecí solární panely

Solární panel Crossio SolarPower

Solární panel Crossio SolarPower 28 W se pyšní vysokou účinností, kompaktními rozměry, lehkostí a praktickými detaily určenými pro běžné uživatele, cestovatele. Díky provedení a účinnosti tak bez problému zastoupí i klasickou nabíječku na mobilní telefon. Nabíjí totiž takřka stejnou rychlostí. Záleží samozřejmě na kapacitě slunečního svitu. Nabíjení prostřednictvím solární energie je zdarma. Solární panel má 2 výstupy na USB, tudíž je možné nabíjet současně 2 přístroje, ať už 2 mobily či mobil a powerbanku. USB výstupy jsou ukryté v kapsičce a tím jsou chráněny před vodou i prachem.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Goal Zero Guide 10 Plus solar recharging Kit

Je vaším snem solární nabíječka s velkou kapacitou? Splní vám jej sada Goal Zero Guide 10 Plus solar recharging Kit zahrnující solární panel a záložní akumulátor, fungující i jako nabíječka baterií. Set funguje spolehlivě i v náročných podmínkách, nabije vám baterie AA a AAA kdykoliv potřebujete. Jde o sestavu určenou především pro dobrodruhy, vzít si ji můžete s sebou do přírody a mít po ruce energii k nabití vašich elektronických zařízení.

Cena v době recenze: 3 231 Kč

Solární nabíječka Voltcraft SL-1, 2 W

Praktická a výkonná nabíječka se stane vaším věrným společníkem na cestách i doma, využití najde zkrátka všude, kde není zdroj elektrické energie. Určitě potřebujete nabíjet váš mobil, tablet či foťák, protože tahle zařízení se s oblibou rychle vybíjejí. Solární nabíječka SL-1 dokáže dodat energii, kterou přetvořila v elektrickou ze slunečních paprsků, většině drobné elektroniky. V solárních článcích se monokrystaly, jejichž výkon umožní nabít až 5 mikrotužkových baterií.

Cena v době recenze: 869 Kč

Solární nabíječka na batoh Goal Zero Nomad 7W

Využít sluneční energii k nabíjení elektroniky na cestách je skvělý nápad. Solární panel GoalZeroNomad 7 11800 nabízí všestranné využití doma i na cestách, je skladný a dostatečně výkonný. Po rozložení měří na šířku 43,2 cm a solární monokrystalický článek je tak připraven přijímat co největší množství sluneční energie. Rozměry ve složeném stavu jsou 22,9 × 16,5 × 3,8 cm. Výkon solárního panelu dosahuje 7 W, maximální nabíjecí proud 1100 A a uživatel má 3 možnosti připojení svých elektronických zařízení.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Sada solárního panelu a powerbanky Goal Zero Venture 30 Recharging Kit

Potřebujete pořád něco nabíjet? Hledáte všude kvůli elektronice jako GPS navigace, mobil nebo notebook zdroj elektrické energie? Zkuste to jinak, s využitím obnovitelné sluneční energie. Sada powerbanky a solárního panelu GoalZero Venture 30 Recharging Kit sestane vaším záložním zdrojem v době, kdy není zásuvka po ruce. Udržíte vaše zařízení v chodu, i když už se mu baterie začíná vybíjet.

Cena v době recenze: 4 491 Kč

Solární panel Goal Zero Boulder 100

Nabíjíte větší powerpacky? Jak u toho ušetřit, a ještě zvolit šetrnější přístup k životnímu prostředí? Nabíjejte zdarma. Solární panel Goal Zero Boulder 100 je určen pro nabíjení větších powerpacků typu Sherpa, Yeti. V přenosném kufru jsou řetězeny dva panely Boulder 50 a zajistí vám až dvojnásobek solární energie. Tento solární panel je ideální záležitostí a velmi efektivním pomocníkem pro ty, kdo nechtějí být závislí na elektrických sítích.

Cena v době recenze: 7 896 Kč

Xtorm SolarBooster solární panel 21 W

Solární panel Xtorm Solar Booster s výkonem až 21 W v moderním designu je velmi ocenitelnou, praktickou, funkční záležitostí. Používáním této solární nabíječky máte tak „nekonečný“ zdroj energie. Kvalitní solární nabíječka disponuje ochranou proti přetížení, čipem pro regulaci teploty a LCD displejem. Tento výrobek se pyšní i funkčními vlastnostmi, jako je voděodolnost, prach těsnost, nárazu vzdornost. Používání je snadné, a to přímo k solárnímu panelu lze připojit jak mobilní telefon, tak i jiná zařízení, jako tablet apod.

Cena v době recenze: 3 749 Kč

Solární panel Goal Zero Boulder 50

Robustní a extrémně odolný solární panel Goal Zero Boulder 50 je určený k nabíjení větších powerpacků typu Sherpa a Yeti. Je konstruován ztvrzeného skla v hliníkovém rámu. Je vybaven integrovaným stojánkem, který pomáhá nastavit panel do ideální pozice proti slunci.

Cena v době recenze: 3 711 Kč

Solární nabíječka Power Traveller FALCON 21

Solární panel Falcon 21 umožňuje nabíjení pomocí solární energie! Lehká, odolná a vysoce kvalitní je solární nabíječka Falcon  je skvělým společníkem. Složený panel je velmi kompaktní a lze snadno a prostorově přepravovat.

Cena v době recenze: 4 362 Kč

Solární batoh Crossio SolarBag Lumee

SolarBag Lumee je voděodolný solární batoh od značky Crossio s 3 vnitřními a 2 vnějšími výstupy. Objem batohu je 19l a má přihrádku na notebook a tablet. Výstupy micro USB a 2xUSB jsou schované uvnitř batohu a můžete nimi nabíjet zařízení schované v batohu (notebook, tablet, mobil, powerbanku). Nikde vám nepřekáží kabely.

Cena v době recenze: 2399 Kč

Solární nabíječka Goal Zero 3300 mAh

Solární nabíječka Goal Zero  s kapacitou 3300 mAh je vhodná na využití na cestách i doma. Model Nomad Plus navíc rozpozná stav nabití u nabíjeného zařízení. Pro lepší přehled slouží integrovaný LED indikátor, který ukazuje sílu slunečního záření. Lze tak snadno odhadnout směr, ve kterém bude solární modul pracovat nejefektivněji.

Cena v době recenze: 8 690 Kč