Solární powerbanky 20000+ mAh

Solární powerbanka 20 000 mAh v různých barvách

Dnes je prakticky už nezbytnou záležitostí. Může se hodit i jako praktický dárek, který ocení vskutku každý. Bez mobilu, tabletu a dalších zařízení si dnes už nedokážeme představit každodenní život. Solární powerbanka s kapacitou 20 000 mAh je praktickou záležitostí nejen na cesty. K dispozici je hned v několika barvách, kdy si tak každý vybere svou oblíbenou. Nicméně tato solární powerbanka funguje na bázi standardní powerbanky a je možné nabití i přes USB. Tato powerbanka slouží pro nabíjení mobilních přístrojů, tabletů, mp3 přehrávačů apod.

Cena v době recenze: 669 Kč

Cestovní solární powerbanka se svítilnou

Efektivní společník na cesty. Díky němu budete vždy mít nabitý mobil. Není jen efektivní powerbankou na cesty. Je i praktickou svítilnou. Cestovní solární powerbanka se svítilnou a kapacitou 30 000 mAh zajistí zdroj energie tam, kde to jednak není možné a také v situacích, kdy zkrátka se váš mobil vybije. Výhodou je, že tento typ powerbanky můžete nabíjet prostřednictvím solární energie, tj. slunce, a tudíž to máte zdarma, šetříte peněženku a jedná se taktéž o šetrnější přístup k životnímu prostředí. Nicméně solární powerbanka je zároveň standardní, tj. lze nabít prostřednictvím USB. Tento model solární cestovní powerbanky s praktickou svítilnou oceníte kdekoli na cestách.

Cena v době recenze: 559 Kč

Solární powerbanka 26800 mAh s praktickým světlem

Solární powerbanka se světlem 26800 mAh je praktickou a dnes prakticky nepostradatelnou záležitostí. Je takřka nezbytným společníkem nejen na cesty. Podporuje také bezdrátové nabíjení. 

Cena v době recenze: 2 029 Kč