Solární powerbanky 10000-19999 mAh

Xtorm solární robustní voděodolná powerbanka

V dnešní době je prakticky powerbanka nepostradatelná. Zde ovšem v provedení solárního modulu a s praktickou integrovanou LED svítilnou. Xtorm Solar Charger s praktickou integrovanou LED svítilnou je tím nejlepším parťákem nejen na cesty. Solární powerbanka v moderním designu s kapacitou 10000 mAh. Výhodou solární powerbanky je, že můžete nabíjet zdarma a šetrně k životnímu prostředí přes solární energii, ale také přes USB konektor. Powerbanka má praktickou karabinu, tudíž můžete připevnit na batoh apod.

Cena v době recenze: 1 329 Kč

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-160

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-160 VC-8308660 je praktickou a dnes už takřka nepostradatelnou záležitostí. Oceníte ji kdykoli a kdekoli, nejen na cestách. Tato powerbanka vyniká oproti klasickým tím, že má zabudované solární články, které eliminují její samovolné vybíjení. Powerbanka má snadné a jednoduché používání. Nabíjí se pomocí solární energie, tj. slunce nebo přes USB. Pokud nabíjíte powerbanku na slunci, tak šetříte nejen svou peněženku, ale je to mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

Cena v době recenze: 1 190 Kč

Solární powerbanka SuperCharger XR105

Xtorm Solar SuperCharger je robustní solární powerbanka s kapacitou 10000 mAh, dvojitým solárním panelem pro maximální zachycení energie a s praktickou karabinou pro připevnění na batoh. Pokud necháte powerbanku přes den venku, budete mít večer dostatek energie na dobití telefonu, či jiného menšího zařízení.

Cena v době recenze: 2 390 Kč

Solarní powerbanka Fuel Srs 10000 mAh

Solární powerbanka Xtorm 20W Fuel Series s kapacitou 10.000 mAh je ideální záložní zdroj energie pro všechny vaše dobrodružství. Powerbanku Xtorm lze dobíjet dvěma způsoby. Přes USB-C konektor nebo přes solární panel, který načerpá energii díky slunečním paprskům. Efektivní panely SunPower fungují i v případě zatažené oblohy.

Cena v době recenze: 1 090 Kč

Solární powerbanka 15000 mAh

Solární powerbanka 15000 mAh je praktickým společníkem nejen na cesty. Oceníte ji kdykoli v případě, že se ocitnete bez proudu a díky tomu si takto budete moci nabít mobil či jiné zařízení.

Cena v době recenze: 1 759 Kč