Solární powerbanky 0-9999 mAh

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-11

Solární nabíječka Voltcraft SL-11 VC-10906710 s kapacitou 8000 mAh je lehká, kompaktní a stvořená na cesty, výlety, kempování. Nabíječka funguje na solární bázi, tj. nabíjení díky slunci. Nicméně slouží i jako standardní powerbanky, tj. nabíjení přes USB. Díky této solární powerbance tak budete moci nabít svůj přístroj v případě vybití i tam, kde není k dispozici elektrická síť nebo budete bez proudu apod. Powerbanka s LED svítilnou vám posvítí nejen na cestu.

Cena v době recenze: 839 Kč

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-4F

Powerbanka Voltcraft SL-4F se 3 solárními panely je velmi praktickou záležitostí. Oceníte nejen na cestách, neplánovaně dlouhé túře, na výletě. Powerbanka se 3 skládacími solárními moduly je díky tomu praktická, efektivní, ale také kompaktní a lehká. Výhodou je, že nabíjíte prostřednictvím solární energie, která je zdarma. Powerbanka je vybavena jasným LED světlem mající hned 4 režimy svícení – silné, tlumené, stroboskop a SOS.

Cena v době recenze: 1 290 Kč

Solární nabíječka Xtorm by A-Solar Basalt, 200 mA

Výkonná solární nabíječka s monokrystalickým článkem vás učiní samostatnými, co se týká elektrické energie pro vaše všemožná elektronická zařízení. Využijete ji v přírodě a místech, kde na zásuvku zkrátka nenarazíte. Nabíječka Xtorm by A-Solar Basalt s baterií Li-Pol má kapacitu 3 000 mAh a vzít si ji můžete všude s sebou. Její rozměry jsou: délka 12,8 cm, šířka 6,8 cm a tloušťka 1,6 cm. Je kompaktní, skladná, vejde se do kabelky i batohu.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Solární power banka Coelsol SPB5D 5000 mAh

Solární powerbanka pro náročné, to je Coelsol SPB5D. Vhodná je pro dlouhé treky a túry, využijete ji všude tam, kde elektrické zásuvky nenajdete. Navíc je odolná vůči různým klimatickým podmínkám, prachu a vodě. Pro vyšší výkon je vybavena duálním solárním panelem, takže budete naprosto samostatní, co se týká energie pro vaše elektronická zařízení.

Cena v době recenze: 809 Kč

Solární nabíječka Voltcraft SL-10, aku Li-Pol, 5000 mAh

Energie na cestách vždy po ruce, to není žádné sci-fi s solární nabíječkou. Stačíji na sluníčku nechat nabít a můžete energii využít pro mobil, tablet, kameru, navigaci nebo MP3 přehrávač. Jednoduché a efektivní, dnes už rozhodně ne nedostupné řešení. Kompaktní solární nabíječka Voltcraft SL-10 je přímo ideální na cesty. Funguje i jako powerbanka. Nabíjení je možné sluncem i přes USB. Přenášení usnadňuje nárazuvzdorný kryt s úchytem, dá se připevnit i k batohu.

Cena v době recenze: 939 Kč

Solární powerbanka 6000 mAh – 3xUSB

Vyrazili jste na cesty, na chatu a zapomněli doma nabíječku? Zdrželi jste se na výletě, podnikli delší túru a váš mobil se vybil a vy jste bez spojení? Xtorm Lava solární powerbanka s kapacitou 6000 mAh je skladná, praktická. Je ideální na cesty a pro běžné použití kdekoli. Už vás díky tomu nezaskočí vybitý mobil v tu nejméně vhodnou dobu. Výhodou je, že díky solární energii, tj. prostřednictvím slunce máte nabití zdarma. Šetříte tak peněženku i váš přístup k životnímu prostředí je v tomto směru šetrnější. Nicméně předností je, že tato powerbanka funguje nejen na solárním principu, ale i jako standardní powerbanka, tj. nabití přes USB.

Cena v době recenze: 1 390 Kč

Powerbanka s integrovanou svítilnou Goal Zero Venture 30

Solární nabíječka nemusí být nedostupným snem, dnes si ji už může pořídit téměř každý. Potřebujete neustále něco nabíjet? Pak je využití energie ze slunce skvělou volbou. Zejména během vašich delších výletů nebo pobytu v prostředí, kde najít elektrickou zásuvku není nic snadného, určitě akumulátor fungující na solární energii oceníte.

Cena v době recenze: 2 780 Kč

Sada solárního panelu a powerbanky Goal Zero Venture 30 Recharging Kit

Potřebujete pořád něco nabíjet? Hledáte všude kvůli elektronice jako GPS navigace, mobil nebo notebook zdroj elektrické energie? Zkuste to jinak, s využitím obnovitelné sluneční energie. Sada powerbanky a solárního panelu GoalZero Venture 30 Recharging Kit sestane vaším záložním zdrojem v době, kdy není zásuvka po ruce. Udržíte vaše zařízení v chodu, i když už se mu baterie začíná vybíjet.

Cena v době recenze: 4 491 Kč

Mini solární nabíječka Li-Pol 1200 mAh

Solární nabíječka, která se vejde do kapsy, skoro nic neváží a můžete ji nosit všude s sebou? Mini solární nabíječka Li-Pol s kapacitou 1200 mAh, výkonem 0,3 W a „muší“ vahou vám váš sen splní. Konec vybité MP3 nebo mobilu! Poslouží pro rychlé dobití zařízení, než se dostanete k zásuvce. Máte neustále vybitý telefon? Určitě o této nabíječce zauvažujte. Solární nabití akumulátoru trvá 16 až 20 hodin, nabití za pomoci USB 2,5 hodiny.

Cena v době recenze: 669 Kč

Startovací kabely Forever 12000 mAh

Forever Jump Starter JS-500 se stane vašim nejlepším přítelem, jakmile se vám náhle vybije baterie. Ať už to bude u mobilního telefonu nebo u automobilu. A k dispozici jsou také startovací kabely pro nastartování vašeho automobilu, pokud dojde k vybití akumulátoru.

Cena v době recenze: 1 790 Kč

Solární nabíječka Power Traveller FALCON 21

Solární panel Falcon 21 umožňuje nabíjení pomocí solární energie! Lehká, odolná a vysoce kvalitní je solární nabíječka Falcon  je skvělým společníkem. Složený panel je velmi kompaktní a lze snadno a prostorově přepravovat.

Cena v době recenze: 4 362 Kč

Solární nabíječka Goal Zero 3300 mAh

Solární nabíječka Goal Zero  s kapacitou 3300 mAh je vhodná na využití na cestách i doma. Model Nomad Plus navíc rozpozná stav nabití u nabíjeného zařízení. Pro lepší přehled slouží integrovaný LED indikátor, který ukazuje sílu slunečního záření. Lze tak snadno odhadnout směr, ve kterém bude solární modul pracovat nejefektivněji.

Cena v době recenze: 8 690 Kč

Cestovní solární nabíječka 2000 mAh

Solární nabíječka Solargorilla je extrémně odolná a při optimálním nasměrování na slunce poskytuje nabíjecí proud 2000 mA. Přes USB výstup lze s pomocí bezplatné sluneční energie nabíjet. Solární nabíječka disponuje technologií MPPT, která vytváří proud i při špatných světelných podmínkách. Pro nabíjení MacBooku musí být použita automobilová zásuvka. Ideální pro každodenní či volnočasové použití i pro hobby.

Cena v době recenze: 5 385 Kč