Solární powerbanky a nabíječky

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-11

Solární nabíječka Voltcraft SL-11 VC-10906710 s kapacitou 8000 mAh je lehká, kompaktní a stvořená na cesty, výlety, kempování. Nabíječka funguje na solární bázi, tj. nabíjení díky slunci. Nicméně slouží i jako standardní powerbanky, tj. nabíjení přes USB. Díky této solární powerbance tak budete moci nabít svůj přístroj v případě vybití i tam, kde není k dispozici elektrická síť nebo budete bez proudu apod. Powerbanka s LED svítilnou vám posvítí nejen na cestu.

Cena v době recenze: 839 Kč

Xtorm solární robustní voděodolná powerbanka

V dnešní době je prakticky powerbanka nepostradatelná. Zde ovšem v provedení solárního modulu a s praktickou integrovanou LED svítilnou. Xtorm Solar Charger s praktickou integrovanou LED svítilnou je tím nejlepším parťákem nejen na cesty. Solární powerbanka v moderním designu s kapacitou 10000 mAh. Výhodou solární powerbanky je, že můžete nabíjet zdarma a šetrně k životnímu prostředí přes solární energii, ale také přes USB konektor. Powerbanka má praktickou karabinu, tudíž můžete připevnit na batoh apod.

Cena v době recenze: 1 329 Kč

Solární powerbanka 20 000 mAh v různých barvách

Dnes je prakticky už nezbytnou záležitostí. Může se hodit i jako praktický dárek, který ocení vskutku každý. Bez mobilu, tabletu a dalších zařízení si dnes už nedokážeme představit každodenní život. Solární powerbanka s kapacitou 20 000 mAh je praktickou záležitostí nejen na cesty. K dispozici je hned v několika barvách, kdy si tak každý vybere svou oblíbenou. Nicméně tato solární powerbanka funguje na bázi standardní powerbanky a je možné nabití i přes USB. Tato powerbanka slouží pro nabíjení mobilních přístrojů, tabletů, mp3 přehrávačů apod.

Cena v době recenze: 669 Kč

Solární panel Crossio SolarPower

Solární panel Crossio SolarPower 28 W se pyšní vysokou účinností, kompaktními rozměry, lehkostí a praktickými detaily určenými pro běžné uživatele, cestovatele. Díky provedení a účinnosti tak bez problému zastoupí i klasickou nabíječku na mobilní telefon. Nabíjí totiž takřka stejnou rychlostí. Záleží samozřejmě na kapacitě slunečního svitu. Nabíjení prostřednictvím solární energie je zdarma. Solární panel má 2 výstupy na USB, tudíž je možné nabíjet současně 2 přístroje, ať už 2 mobily či mobil a powerbanku. USB výstupy jsou ukryté v kapsičce a tím jsou chráněny před vodou i prachem.

Cena v době recenze: 2 199 Kč

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-4F

Powerbanka Voltcraft SL-4F se 3 solárními panely je velmi praktickou záležitostí. Oceníte nejen na cestách, neplánovaně dlouhé túře, na výletě. Powerbanka se 3 skládacími solárními moduly je díky tomu praktická, efektivní, ale také kompaktní a lehká. Výhodou je, že nabíjíte prostřednictvím solární energie, která je zdarma. Powerbanka je vybavena jasným LED světlem mající hned 4 režimy svícení – silné, tlumené, stroboskop a SOS.

Cena v době recenze: 1 290 Kč

Solární nabíječka Xtorm by A-Solar Basalt, 200 mA

Výkonná solární nabíječka s monokrystalickým článkem vás učiní samostatnými, co se týká elektrické energie pro vaše všemožná elektronická zařízení. Využijete ji v přírodě a místech, kde na zásuvku zkrátka nenarazíte. Nabíječka Xtorm by A-Solar Basalt s baterií Li-Pol má kapacitu 3 000 mAh a vzít si ji můžete všude s sebou. Její rozměry jsou: délka 12,8 cm, šířka 6,8 cm a tloušťka 1,6 cm. Je kompaktní, skladná, vejde se do kabelky i batohu.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Solární power banka Coelsol SPB5D 5000 mAh

Solární powerbanka pro náročné, to je Coelsol SPB5D. Vhodná je pro dlouhé treky a túry, využijete ji všude tam, kde elektrické zásuvky nenajdete. Navíc je odolná vůči různým klimatickým podmínkám, prachu a vodě. Pro vyšší výkon je vybavena duálním solárním panelem, takže budete naprosto samostatní, co se týká energie pro vaše elektronická zařízení.

Cena v době recenze: 809 Kč

Solární nabíječka Voltcraft SL-10, aku Li-Pol, 5000 mAh

Energie na cestách vždy po ruce, to není žádné sci-fi s solární nabíječkou. Stačíji na sluníčku nechat nabít a můžete energii využít pro mobil, tablet, kameru, navigaci nebo MP3 přehrávač. Jednoduché a efektivní, dnes už rozhodně ne nedostupné řešení. Kompaktní solární nabíječka Voltcraft SL-10 je přímo ideální na cesty. Funguje i jako powerbanka. Nabíjení je možné sluncem i přes USB. Přenášení usnadňuje nárazuvzdorný kryt s úchytem, dá se připevnit i k batohu.

Cena v době recenze: 939 Kč

Solární powerbanka 6000 mAh – 3xUSB

Vyrazili jste na cesty, na chatu a zapomněli doma nabíječku? Zdrželi jste se na výletě, podnikli delší túru a váš mobil se vybil a vy jste bez spojení? Xtorm Lava solární powerbanka s kapacitou 6000 mAh je skladná, praktická. Je ideální na cesty a pro běžné použití kdekoli. Už vás díky tomu nezaskočí vybitý mobil v tu nejméně vhodnou dobu. Výhodou je, že díky solární energii, tj. prostřednictvím slunce máte nabití zdarma. Šetříte tak peněženku i váš přístup k životnímu prostředí je v tomto směru šetrnější. Nicméně předností je, že tato powerbanka funguje nejen na solárním principu, ale i jako standardní powerbanka, tj. nabití přes USB.

Cena v době recenze: 1 390 Kč

Goal Zero Guide 10 Plus solar recharging Kit

Je vaším snem solární nabíječka s velkou kapacitou? Splní vám jej sada Goal Zero Guide 10 Plus solar recharging Kit zahrnující solární panel a záložní akumulátor, fungující i jako nabíječka baterií. Set funguje spolehlivě i v náročných podmínkách, nabije vám baterie AA a AAA kdykoliv potřebujete. Jde o sestavu určenou především pro dobrodruhy, vzít si ji můžete s sebou do přírody a mít po ruce energii k nabití vašich elektronických zařízení.

Cena v době recenze: 3 231 Kč

Solární nabíječka Voltcraft SL-1, 2 W

Praktická a výkonná nabíječka se stane vaším věrným společníkem na cestách i doma, využití najde zkrátka všude, kde není zdroj elektrické energie. Určitě potřebujete nabíjet váš mobil, tablet či foťák, protože tahle zařízení se s oblibou rychle vybíjejí. Solární nabíječka SL-1 dokáže dodat energii, kterou přetvořila v elektrickou ze slunečních paprsků, většině drobné elektroniky. V solárních článcích se monokrystaly, jejichž výkon umožní nabít až 5 mikrotužkových baterií.

Cena v době recenze: 869 Kč

Powerbanka s integrovanou svítilnou Goal Zero Venture 30

Solární nabíječka nemusí být nedostupným snem, dnes si ji už může pořídit téměř každý. Potřebujete neustále něco nabíjet? Pak je využití energie ze slunce skvělou volbou. Zejména během vašich delších výletů nebo pobytu v prostředí, kde najít elektrickou zásuvku není nic snadného, určitě akumulátor fungující na solární energii oceníte.

Cena v době recenze: 2 780 Kč

Solární nabíječka na batoh Goal Zero Nomad 7W

Využít sluneční energii k nabíjení elektroniky na cestách je skvělý nápad. Solární panel GoalZeroNomad 7 11800 nabízí všestranné využití doma i na cestách, je skladný a dostatečně výkonný. Po rozložení měří na šířku 43,2 cm a solární monokrystalický článek je tak připraven přijímat co největší množství sluneční energie. Rozměry ve složeném stavu jsou 22,9 × 16,5 × 3,8 cm. Výkon solárního panelu dosahuje 7 W, maximální nabíjecí proud 1100 A a uživatel má 3 možnosti připojení svých elektronických zařízení.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Sada solárního panelu a powerbanky Goal Zero Venture 30 Recharging Kit

Potřebujete pořád něco nabíjet? Hledáte všude kvůli elektronice jako GPS navigace, mobil nebo notebook zdroj elektrické energie? Zkuste to jinak, s využitím obnovitelné sluneční energie. Sada powerbanky a solárního panelu GoalZero Venture 30 Recharging Kit sestane vaším záložním zdrojem v době, kdy není zásuvka po ruce. Udržíte vaše zařízení v chodu, i když už se mu baterie začíná vybíjet.

Cena v době recenze: 4 491 Kč

Mini solární nabíječka Li-Pol 1200 mAh

Solární nabíječka, která se vejde do kapsy, skoro nic neváží a můžete ji nosit všude s sebou? Mini solární nabíječka Li-Pol s kapacitou 1200 mAh, výkonem 0,3 W a „muší“ vahou vám váš sen splní. Konec vybité MP3 nebo mobilu! Poslouží pro rychlé dobití zařízení, než se dostanete k zásuvce. Máte neustále vybitý telefon? Určitě o této nabíječce zauvažujte. Solární nabití akumulátoru trvá 16 až 20 hodin, nabití za pomoci USB 2,5 hodiny.

Cena v době recenze: 669 Kč

Cestovní solární powerbanka se svítilnou

Efektivní společník na cesty. Díky němu budete vždy mít nabitý mobil. Není jen efektivní powerbankou na cesty. Je i praktickou svítilnou. Cestovní solární powerbanka se svítilnou a kapacitou 30 000 mAh zajistí zdroj energie tam, kde to jednak není možné a také v situacích, kdy zkrátka se váš mobil vybije. Výhodou je, že tento typ powerbanky můžete nabíjet prostřednictvím solární energie, tj. slunce, a tudíž to máte zdarma, šetříte peněženku a jedná se taktéž o šetrnější přístup k životnímu prostředí. Nicméně solární powerbanka je zároveň standardní, tj. lze nabít prostřednictvím USB. Tento model solární cestovní powerbanky s praktickou svítilnou oceníte kdekoli na cestách.

Cena v době recenze: 559 Kč

Solární panel Goal Zero Boulder 100

Nabíjíte větší powerpacky? Jak u toho ušetřit, a ještě zvolit šetrnější přístup k životnímu prostředí? Nabíjejte zdarma. Solární panel Goal Zero Boulder 100 je určen pro nabíjení větších powerpacků typu Sherpa, Yeti. V přenosném kufru jsou řetězeny dva panely Boulder 50 a zajistí vám až dvojnásobek solární energie. Tento solární panel je ideální záležitostí a velmi efektivním pomocníkem pro ty, kdo nechtějí být závislí na elektrických sítích.

Cena v době recenze: 7 896 Kč

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-160

Solární nabíječka VOLTCRAFT SL-160 VC-8308660 je praktickou a dnes už takřka nepostradatelnou záležitostí. Oceníte ji kdykoli a kdekoli, nejen na cestách. Tato powerbanka vyniká oproti klasickým tím, že má zabudované solární články, které eliminují její samovolné vybíjení. Powerbanka má snadné a jednoduché používání. Nabíjí se pomocí solární energie, tj. slunce nebo přes USB. Pokud nabíjíte powerbanku na slunci, tak šetříte nejen svou peněženku, ale je to mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

Cena v době recenze: 1 190 Kč

Xtorm SolarBooster solární panel 21 W

Solární panel Xtorm Solar Booster s výkonem až 21 W v moderním designu je velmi ocenitelnou, praktickou, funkční záležitostí. Používáním této solární nabíječky máte tak „nekonečný“ zdroj energie. Kvalitní solární nabíječka disponuje ochranou proti přetížení, čipem pro regulaci teploty a LCD displejem. Tento výrobek se pyšní i funkčními vlastnostmi, jako je voděodolnost, prach těsnost, nárazu vzdornost. Používání je snadné, a to přímo k solárnímu panelu lze připojit jak mobilní telefon, tak i jiná zařízení, jako tablet apod.

Cena v době recenze: 3 749 Kč

Startovací kabely Forever 12000 mAh

Forever Jump Starter JS-500 se stane vašim nejlepším přítelem, jakmile se vám náhle vybije baterie. Ať už to bude u mobilního telefonu nebo u automobilu. A k dispozici jsou také startovací kabely pro nastartování vašeho automobilu, pokud dojde k vybití akumulátoru.

Cena v době recenze: 1 790 Kč

Solární powerbanka SuperCharger XR105

Xtorm Solar SuperCharger je robustní solární powerbanka s kapacitou 10000 mAh, dvojitým solárním panelem pro maximální zachycení energie a s praktickou karabinou pro připevnění na batoh. Pokud necháte powerbanku přes den venku, budete mít večer dostatek energie na dobití telefonu, či jiného menšího zařízení.

Cena v době recenze: 2 390 Kč

Solární panel Goal Zero Boulder 50

Robustní a extrémně odolný solární panel Goal Zero Boulder 50 je určený k nabíjení větších powerpacků typu Sherpa a Yeti. Je konstruován ztvrzeného skla v hliníkovém rámu. Je vybaven integrovaným stojánkem, který pomáhá nastavit panel do ideální pozice proti slunci.

Cena v době recenze: 3 711 Kč

Solární nabíječka Power Traveller FALCON 21

Solární panel Falcon 21 umožňuje nabíjení pomocí solární energie! Lehká, odolná a vysoce kvalitní je solární nabíječka Falcon  je skvělým společníkem. Složený panel je velmi kompaktní a lze snadno a prostorově přepravovat.

Cena v době recenze: 4 362 Kč

Solární powerbanka 26800 mAh s praktickým světlem

Solární powerbanka se světlem 26800 mAh je praktickou a dnes prakticky nepostradatelnou záležitostí. Je takřka nezbytným společníkem nejen na cesty. Podporuje také bezdrátové nabíjení. 

Cena v době recenze: 2 029 Kč

1 2